Henry Grauberg

PERSONAALTREENER


Sport ja jõusaalitreeningud on olnud minu elu lahutamatu osa juba aastaid. Jõusaalitreeningutega olen aktiivselt tegelenud alates keskkooli lõpust, kui tegin oma elus ka olulisemad muudatused. Langetasin kehakaalu üle 40 -kilo, mille tulemusel paranesid oluliselt tervis ja ka füüsiline vorm. 

Seda et, minu tulevane elukutse saab olema seotud spordiga, teadsin juba pärast keskkooli lõpetamist, kui läksingi õppima Tartu Ülikooli kehalise kasvatuse ja spordi erialale. Juba ülikooliõpingute alguses huvitas mind personaaltreeneri töö ja nii otsustasingi sellele alale spetsialiseeruda. Samas olen alati tundnud, et tahan aidata mitte ainult iseennast, vaid ka teisi. Aastatega on nendest huvidest saanud mu elukutse ja personaaltreenerina aitan inimesi mitmel moel.

Pühendumus ja järjekindlus on viinud mind kokku mitme suurepärase treeneriga 2019. aastal. Team Kiivikasega liitudes sain tuttavaks Ott Kiivikasega. Oti õpilasena treenisin rohkem kui paar aastat. Usun, et tiimis oldud ajal sain oma potentsiaali kulturismis võistlemiseks küll suurendada, kuid siiski ei saavutanud veel sellist vormi, millega oleksin saanud võistlusspordis konkurentsi pakkuda. Otsus ennast võistlusspordis proovile panna sündis 2022. kevadel, kui alustasingi võistlusettevalmistusega sügishooajaks, et osaleda oma esimestel võistlustel klassikalises kulturismis. Suure tänu oma entusiasmi ja järjekindluse eest võlgnen ka paljudele teistele treeneritele, kes on mind mu teekonnal vähesemal või rohkemal viisil toetanud ja olnud mulle professionaalseks eeskujuks, kuidas saavutada väärt tulemusi.

Fat Loss Free Video

Sign Up to get my free video guide about the best way to lose stubborn belly fat